Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 18.08.2019 05:54

Deputetë të Vetëvendosjes konferencë për gazetarë(Drejtpërdrejt)

Deputetja e Vetëvendosjes Albulena Haxhiu dhe Sami Kurteshi në hollin e Kuvendit mbajnë konferencë për media/KosovaPress/
Ngjarjet live në të kaluarën