Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 19.09.2018 11:33

Demarkacioni me Malin e Zi në komisionin për punë të jashtme (Drejtpërdrejt)

​Komisioni për punë të jashtme, diasporë dhe investime strategjike, po mban mbledhjen e rregullt, ku do të shqyrtohet projektligji për Ratifikimin e Marrëveshjes për Kufirin Shtetëror në mes të Republikës së Kosovës dhe Malit të Zi.

Përndryshe, Kuvendi njoftoi se të hënën do të mbahet edhe mbledhja e kryesisë, por më vonë u njoftua se ajo do të mbahet të mërkurën./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën