Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 18.08.2019 05:49

Delegacioni i Kosovës konferencë për media (Drejtpërdrejt)

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, së bashku me kryeparlamentarin Kadri Veseli, kryeministrin Ramush Haradinaj dhe zëvendëskryeministrat Behgjet Pacolli, Fatmir Limaj dhe Dardan Gashi, pas kthimit nga Brukseli, do të mbajnë konferencë për media.


Ngjarjet live në të kaluarën