Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 23.01.2020 10:42

Deklarata pas vizitës së Metës dhe Haradinajt në familjen Abazi (Drejtpërdrejt)

Deklarata pas vizitës së Metës dhe Haradinajt në familjen Abazi (Drejtpërdrejt)

Ngjarjet live në të kaluarën