Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 26.01.2020 01:48

Deklarata pas takimit LDK-VV (Drejtpërdrejt)

Takohen grupet punuese të Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Ngjarjet live në të kaluarën