Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 16.11.2019 11:47

Deklarata pas takimit LDK-VV (Drejtpërdrejt)

Takohen grupet punuese të Lëvizjes Vetëvendosje dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Ngjarjet live në të kaluarën