Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Enjte, 23.01.2020 10:41

Deklarata pas takimit Kurti-Mustafa (Drejtpërdrejt)

Kurti dhe Mustafa takohen për të nënshkruar marrëveshjen për koalicion (Drejtpërdrejt)

Ngjarjet live në të kaluarën