Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 20.05.2019 01:55

Dëgjim publik për ndryshimin e ligjit për automjete (Drejtpërdrejt)

Komisioni për Zhvillim Ekonomik, Infrastrukturë, Tregti, Industri dhe Zhvillim Rajonal, po mban dëgjim publik për projektligjin për ndryshimin dhe plotësimin e ligjit për automjete.

Ngjarjet live në të kaluarën