Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 25.04.2018 10:27

Debat për shkeljen e të drejtave të punëtorëve (Drejtpërdrejt)

Seanca e Kuvendit të Kosovës po vazhdon me debatin për shkeljen e të drejtave të punëtorëve në Kosovë.

Debat parlamentar po mbahet sipas kërkesës së deputetëve Bekim Haxhiu dhe Xhevahire Izmaku, të mbështetur edhe nga 8 deputet tjerë nënshkrues./KosovaPress/


 

Ngjarjet live në të kaluarën