Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Diel, 08.12.2019 03:26

Challandes flet para përballjes së Kosovës me Çekinë dhe Anglinë (Drejtpërdrejt)

Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes do të mbajë sot konferencë në prag të ndeshjeve kualifikuese për Euro 2020 kundër Republikës së Çekisë, më 7 shtator dhe kundër Anglisë më 10 shtator.

Ngjarjet live në të kaluarën