Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 24.10.2018 04:05

Ceremonia e zbulimit të shtatores së heroit të kombit, Idriz Seferi (Drejtpërdrejt)

Në Gjilan sot bëhet zbulimi i shtatores së heroit të kombit Idriz Seferi.

Në ceremoni po marrin pjesë presidenti i Shqipërisë Ilir Meta dhe ai i Kosovës Hashim Thaçi./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën