Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 21.03.2018 08:04

Ceremonia e ndarjes së Urdhrit "Hero i Kosovës" në Klinë (Drejtpërdrejt)

Organizata e veteranëve të luftës së UÇK, dega në Klinë po mban ceremoninë e ndarjes së urdhrit “Heroi i Kosovës”, pas vdekjes për Imer Berishën, Ndue Përlleshin, Malë Bashotën dhe Sadik Ramën.

Ngjarjet live në të kaluarën