Follow Us

*KYQU SQ EN
*staurday, 24.08.2019 07:48

Ceremonia e fillimit të punimeve në rrugën Prishtinë-Mitrovicë

Kryeministri Ramush Haradinaj po merr pjesë në ceremoninë e fillimit të punimeve në rrugën Nacionale M2 – “Rruga e tre Heronjve, Zahir Pajaziti, Hakif Zejnullahu dhe Edmond Hoxha”, Prishtinë – Mitrovicë. Segmenti Lumadh – Gojbulë.

Ngjarjet live në të kaluarën