Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 23.07.2018 07:32

Ceremonia e dorëzimit dhe hapjes së ofertave-shitja përmes likuidimit 37(Drejtpërdrejt)

AKP mban ceremoninë e hapjes së ofertave për shitjen e aseteve – 37.

Ngjarjet live në të kaluarën