Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 23.07.2018 07:10

Ceremonia e dorëzimit dhe hapjes së ofertave-shitja përmes likudimit 38 (LIVE)

AKP mban ceremoninë e dorëzimit dhe hapjes së ofertave-shtitja përmes likudimit 38

Ngjarjet live në të kaluarën