Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 21.06.2019 02:15

Ceremonia e dorëzimit dhe hapjes së ofertave për shitjen e aseteve-34 (Drejtpërdrejt)

Agjencia Kosovare e Privatizimit në këto momente po mban ceremoninë e dorëzimit dhe hapjes së ofertave për shitjen përmes likujdimit-34.

Kjo ceremoni për dorëzimin dhe hapjen e ofertave për shitjen e aseteve-34, po mbahet në Pallatin e Rinisë dhe Sporteve./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën