Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 17.01.2018 11:35

Caktohet data për shqyrtimin e Projektligjit për Demarkacion (Drejtpërdrejt)

Komisioni për Punë të Jashtme, Diasporë dhe Investime Strategjike, po mban mbledhjen e radhës ku pikë e renit të ditës është edhe përcaktimi i datës për shqyrtimin e Projektligjit për Ratifikimin e Marrëveshjes për kufirin Shtetëror në mes Kosovës dhe Malit të Zi.


Ngjarjet live në të kaluarën