Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Martë, 19.11.2019 02:19

Bytyqi viziton shkollën fillore ‘Gjon Serreqi’ në Ferizaj (Drejtpërdrejt)

Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi vizion shkollën fillore “Gjon Serreqi” në Ferizaj.

Ngjarjet live në të kaluarën