Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 18.08.2019 05:48

Bytyqi dhe Apostolova në gjimnazin “Sami Frashëri” (Drejtpërdrejt)

Ministri i Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, Shyqiri Bytyqi do të marrë pjesë në ligjëratën që do të mbajë shefja e Zyrës së BE-së, Nataliya Apostolova në gjimnazin “Sami Frashëri”.Ngjarjet live në të kaluarën