Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 17.09.2019 03:35

Blerim Devolli intervistohet nga Komisioni hetimor (Drejtpërdrejt)

Komisioni Hetimor Parlamentar në lidhje me gjendjen në PTK dhe Vala po interviston Blerim Devollin.


Ngjarjet live në të kaluarën