Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 20.10.2019 10:26

Bernard Challandes në konferencë për media (Drejtpërdrejt)

Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, po mban konferencë për media në prag të miqësores me Gjibraltarin dhe ndeshjes kualifikuese për Euro 2020 kundër Malit të Zi.

Ngjarjet live në të kaluarën