Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 22.09.2019 07:17

Beqaj flet pas shkarkimit nga Veseli (Drejtpërdrejt)

Ministri i Inovacionit dhe Ndërmarrësisë, Besim Beqaj, po mban konferencë.

Ngjarjet live në të kaluarën