Follow Us

*KYQU SQ EN
*staurday, 20.07.2019 11:06

Beqaj flet pas shkarkimit nga Veseli (Drejtpërdrejt)

Ministri i Inovacionit dhe Ndërmarrësisë, Besim Beqaj, po mban konferencë.

Ngjarjet live në të kaluarën