Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 23.05.2019 02:12

Banorë të tri fshatrave të Ferizajt në protestë

Sot do të protestojnë banorët e fshatrave Bablak, Tërrn , Koshare dhe Luboc për asfaltimin e një rruge në këtë pjesë.

Ngjarjet live në të kaluarën