Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 20.05.2019 01:50

Atmosfera në LDK (Drejtpërdrejt)

Pas informatave të LDK-së dhe publikimit të rezultateve preliminare nga DnV, ka filluar atmosfera në Lidhjen Demokratike të Kosovës.

Ngjarjet live në të kaluarën