Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 11.12.2018 09:09

Atmosfera e 28 Nëntorit nga sheshi i Prishtinës (Drejtpërdrejt)

Në tërë Kosovën sot festohet 28 Nëntori, dita e shpalljes së Pavarësisë së Shqipërisë, dalja publike e UÇK-së dhe ditëlindja e komandantit legjendar Adem Jashari.

KosovaPress iu sjell pamje drejtpërdrejt nga festa që po mbahet në sheshet e kryeqytetit./KosovaPress/


 

 

 

 

 

 

 

Ngjarjet live në të kaluarën