Follow Us

*KYQU SQ EN
*staurday, 23.03.2019 04:30

Apostolova në konferencë për media (Drejtpërdrejt)

Shefja e Zyrës së BE-së dhe përfaqësuesja e Posaçme e BE-së, Nataliya Apostolova po mban konferencë për media pas publikimit të raportit të Komisionit Evropian për Kosovën.

Raportin e prezantuan  Përfaqësuesesja e Lartë, Federica Mogherini dhe Komisionari për Politikat e Fqinjësisë dhe Negociatat e Zgjerimit, Johannes Hahn.

Ngjarjet live në të kaluarën