Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 20.05.2019 01:52

Apostolova në Komisionin për Arsim (Drejtpërdrejt)

Shefja e Zyrës së BE-së në Kosovë, Nataliya Apostolova, do të takohet me Komisionin e Kuvendit për Arsim, Shkencë, Teknologji, Kulturë, Rini, Sport, Inovacion dhe Ndërmarrësi.

Temë e këtij takimi është përkrahja e BE-së për ngritjen e cilësisë në arsim.

Ngjarjet live në të kaluarën