Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 22.09.2019 07:10

Apostolova dhe Yagcilar flasin hapur (Drejtpërdrejt)

Lëvizja FOL organizon Forumin e FOL Hapur me shefen e Zyrës së BE-së në Kosovë Natalya Apostolova dhe ministrin e Administratës Publike Mahir Yagcilar ku temë diskutimi do të jetë ‘Etika në Administratën Publike”.

Ngjarjet live në të kaluarën