Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 20.03.2019 11:29

Angelina Eichhorst konferencë për media(Drejtpërdrejt)

Drejtoresha e EEAS për Evropën Perëndimore, Ballkanin Perëndimor dhe Turqinë Angelina Eichhorst, do të mbajë një konferencë për media.

Eichorst gjatë ditës është takuar me kryetarin e Kuvendit Kadri Veseli, kryeministrin e Kosovës Ramush Haradinaj, kryetarin e Vetëvendosjes Visar Ymeri dhe Avdullah Hotin nga LDK-ja.

 

 

 

Ngjarjet live në të kaluarën