Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 15.07.2019 11:12

Ambasadorja Apostolova takon gratë rome

Ambasadorja Natalya Apostolova në Ditën Ndërkombëtare të Romëve do të vizitojë gratë që me guxim luftojnë diskriminimin dhe dhunën në familje.

Ngjarjet live në të kaluarën