Follow Us

*KYQU SQ EN
*staurday, 20.07.2019 11:02

Ambasadori Kosnett flet me rastin e përmbylljes së programit për lidership

Ambasadori Philip Kosnett flet me rastin e përmbylljes së programit Lidershipi transformues - bursat dhe partneritetet.


Ngjarjet live në të kaluarën