Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 18.08.2019 05:48

Albena Reshitaj në konferencë për media (Drejtpërdrejt)

Ministrja e Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Albena Reshitaj po mban konferencë pwr media, ku do të prezantojë softverin për paraqitjen në kohë reale të të dhënave për cilësinë e ajrit në Kosovë.

Ngjarjet live në të kaluarën