Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 07.12.2019 11:18

Akademia përkujtimore për të rënët e operacionit ‘Shigjeta”(Drejtpërdrejt)

Në Prishtinë mbahet akademi përkujtimore për nder të të rënëve në operacionin “Shigjeta dhe luftimeve në Pashtrik.

Në këtë akademi merr pjesë edhe presidenti i Kosovës Hashim Thaçi./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën