Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 22.01.2020 07:49

Akademi përkujtimore për Tahir e Nebih Meha (Drejtpërdrejt)

Mbahet akademi përkujtimore për Tahir e Nebih Meha dhe 20-vjetorin e 32 dëshmorëve të kombit.

Ngjarjet live në të kaluarën