Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 16.07.2018 02:29

Akademi përkujtimore për Mujë Krasniqin dhe bashkëluftëtarët (Drejtpërdrejt)

Shoqata e Familjeve të Dëshmorëve të Luftës së UÇK-së po organizon akademi përkujtimore në Nderim të Komandant të Brigadës 113 Mujë Krasniqi dhe 41 dëshmorëve të kombit të rënë në kufirin Shqiptaro - Shqiptar më 14 dhjetor 1998, ku merr pjesë kryeministri Ramush Haradinaj.

Ngjarjet live në të kaluarën