Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 23.05.2019 02:10

Akademi përkujtimore për Epopenë e Dukagjinit

Mbahet tubim në përkujtim të Betejës së Gllogjanit dhe të gjithë dëshmorëve dhe të rënëve për liri.

 Merr pjesë presidenti i Kosovës Hashim Thaçi dhe kryeministri Ramush Haradinaj.

Ngjarjet live në të kaluarën