Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 18.01.2019 01:35

Akademi përkujtimore për dëshmorin Ilaz Kodra (Drejtpërdrejt)

Me rastin e 19-vjetorit të rënies së heroit Ilaz Kodra, 40 dëshmorëve dhe 275 martirëve, mbahet akademi përkujtimore.

Akademia mbahet nën patronatin e kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën