Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 19.09.2018 11:35

Akademi përkujtimore për 20-vjetorin e rënies së Zahir Pajazitit (Drejtpërdrejt)

Mbahet akademia përkujtimore me rastin e 20-vjetorit të rënies së Heronjve të Kombit, Zahir Pajaziti, Hakif Zejnullahu dhe Edmond Hoxha.

Ngjarjet live në të kaluarën