Follow Us

*KYQU SQ EN
E Diel, 26.05.2019 12:02

Akademi përkujtimore në 20–vjetorin e rënies së dëshmorëve

Është duke u mbajtur akademia përkujtimore në 20–vjetorin e rënies së dëshmorëve Beqir Meha, Mustafë Qorraj, Ilir Lushtaku dhe Avdullah Kodra në Skenderaj.

Ngjarjet live në të kaluarën