Follow Us

*KYQU SQ EN
E Hënë, 20.05.2019 01:56

Akademi përkujtimore në 19 vjetorin e rënies së Sali Çekajt(Drejtpërdrejt)

Në nderim të përvjetorit të 19-të të rënies së Sali Çekajt mbahet një akademi përkujtimore.

Në akademi marrin pjesë presidenti i Kosovës Hashim Thaçi dhe kryeministri Ramush Haradinaj./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën