Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
E Mërkurë, 22.01.2020 07:45

Akademi për Ilir Konushevcin dhe Hazim Malaj (Drejtpërdrejt)

Në 21-vjetorin e rënies së gjeneral Ilir Konushevci dhe dr. Hazim Malaj, mbahet akademi përkujtimore.

Ngjarjet live në të kaluarën