Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 19.07.2019 02:42

Akademi për Gafurr dhe Driton Lokun (Drejtpërdrejt)

Ka nisur akademia përkujtimore për dëshmorët Gafurr dhe Driton Loku.

Akademia po mbahet në shtëpine e kulturës “ Imri Curri”, në Han të Elezit./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën