Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 18.01.2020 10:50

Aeroporti ‘Adem Jashari’ në konferencë (Drejtpërdrejt)

Aeroporti Ndërkombëtar i Prishtinës "Adem Jashari" po mban konferencë për shtyp lidhur me përgatitjet dhe investimet e bëra nga kompania për sezonin e verës.


Ngjarjet live në të kaluarën