Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 24.10.2018 04:03

Abrashi prezanton programin për bizneset(Drejtpërdrejt)

Kandidati i LDK-së për kryetar të Prishtinës Arban Abrashi sot prezanton programin e tij dhe bashkëbisedon me komunitetin e biznesit. 

 

Ngjarjet live në të kaluarën