Follow Us

*KYQU SQ EN
E Premte, 20.07.2018 02:39

Abrashi prezanton programin për bizneset(Drejtpërdrejt)

Kandidati i LDK-së për kryetar të Prishtinës Arban Abrashi sot prezanton programin e tij dhe bashkëbisedon me komunitetin e biznesit. 

 

Ngjarjet live në të kaluarën