Follow Us

*KYQU SQ EN
*staurday, 17.11.2018 02:21

Abrashi bashkëbisedon me FC Prishtina (Drejtpërdrejt)

Kandidati i LDK-së për kryetar të Prishtinës, Arban Abrashi prezanton programin dhe bashkëbisedon me FC Prishtina. 

Ngjarjet live në të kaluarën