Follow Us

*KYQU SQ EN
E Enjte, 22.08.2019 09:15

Ableard Tahiri raporton në komisionin për Legjislacion dhe Mandate

Ministri i Drejtësisë, Abelard Tahiri po raporton para Komisionit për Legjislacion dhe Mandate.


Ngjarjet live në të kaluarën