Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 20.03.2019 11:25

AAK mban tubim zgjedhor në Pejë(Drejtpërdrejt)

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës hap fushatën zgjedhore në Pejë.

 AAK prezanton kandidatin për kryetar në këtë komunë dhe kandidatët për asamblistë.

Në tubim do të marr pjesë edhe kryetari i AAK-së dhe kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën