Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 22.05.2019 09:58

AAK mban tubim elektoral në Fushë Kosovë (Drejtpërdrejt)

AAK është duke mbajtur tubim elektoral në Fushë Kosovë, ku prezantohen kandidatët për Asamblenë komunale dhe për kryetar të Komunës.

Ngjarjet live në të kaluarën