Follow Us

*KYQU SHQIP ENGLISH
*staurday, 16.11.2019 03:43

AAK konferencë pas takimit të këshillit drejtues

Këshilli drejtues dhe kryesia e AAK-së ka mbajtur takim, ndërsa tash pritet të ketë deklarata për media.

Ngjarjet live në të kaluarën