Follow Us

*KYQU SQ EN
E Martë, 19.03.2019 03:40

AAK konferencë për media (Drejtpërdrejt)

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës po mban konferencë për media ku do të flitet për mbarëvajtjen e procesit të votimit.

AAK më herët ka mbajt një konferencë për media, ku u tha se procesi zgjedhor po zhvillohet në mënyrë të rregullt dhe se nuk ka parregullsi, të cilat vlen të theksohen./KosovaPress/Ngjarjet live në të kaluarën