Follow Us

*KYQU SQ EN
E Mërkurë, 22.05.2019 09:54

AAK hap fushatën në Pejë (Drejtpërdrejt)

Dega e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës në Pejë po mbajnë takim me sportistë, ku pritet të marrë pjesë edhe kryeministri dhe kryetar i AAK-së, Ramush Haradinaj.

Pas këtij takimi, do të vazhdojnë takimet me biznese, shoqëri kulturore-artistike, mësimëdhënës dhe punëtorët shëndetësor./KosovaPress/

Ngjarjet live në të kaluarën